Hakkımızda
Firmamız 2016'den beri sektörde faaliyet göstermekte.Kurulduğu günden bu yana “Kaliteli Hizmet, Uygun Fiyat ” felsefesi ile hizmetlerine hep yeniliklerini eklemiştir. TS3.gen.tr, 2016 yılından bu yana, kurumsal hizmet alt yapısını dünya ile yarışır hale getirmek amacıyla, bir dizi teknolojik hamleye imza atmıştır ve atmaya devam etmektedir. TS3.gen.tr bu hamlelerin sonucunda hızla büyüyen müşteri profiline daha iyi hizmet verebilmek amacı ile, 2016 Aralık ayında tamamen kendi öz sermayesi ile, DeLL marka sunucular almıştır. Bu geçiş sırasında tüm TS3.gen.tr son sistem DeLL sunucular üzerine geçirilmiştir felsefemiz az ücret alıp müşteriyi memnun etmektir.Biz TS3.gen.tr ekibi olarak bu segtöre girmemizin nedenlerinden biride önüne gelenin Yer Sağlayıcı belgesi ve Vergi Mükellefi olmadan satış yapanları bitirmek amacı ile kurulmuş bulunmaktayız.Bu zamana kadar bloklarda veya forumlarda adımıza açılmış hiçbir konu yoktur.Tarafımıza açılmış şuan hiçbir dava veya sürdürülen hiçbir dava yoktur.Bizim tek amacımız sizleri yani müşterilerimizi memnun edip sizlerin gönüllerini kazanmaktır. TS3.gen.tr 2016 yılında başladığı bu çalışmalarda teamspeak3 hizmeti vermeye başladı ve ilerleyen zamanlarda Yeni performanslı Dell Sunuculara geçiş yaptıktan sonra daha kaliteli hizmetler vermeye başladı.OVH ve DGN Firması ile çalışmaktayız.

HIZMET SÖZLEŞMESI

1-)TS3.gen.tr, müşteriye yapacağı her türlü bildirim için, öncelikle müşterinin kayıt işlemi esnasında bildirdiği e-posta adresini kullanacaktır. Bu adresin geçerli bir adres olması konusundaki sorumluluk müşteriye aittir.

2-)Müşteri online kayıt esnasında ve/veya daha sonra TS3.gen.tr'ye bildireceği bilgilerin doğru ve güncel olduğunu beyan eder. TS3.gen.tr müşteri tarafından bildirilen bilgilerin yanlış, eksik veya güncel olmamasından dolayı meydana gelecek aksaklık ve zararlardan dolayı, müşteri TS3.gen.tr'ye hiçbir zarar tazmini talebinde bulunmayacağını peşinen kabul eder.

3-)TS3.gen.tr, müşterinin online başvuru esnasında bildirdiği servislerin kendi sisteminde kurulumunu gerçekleştirir, ilgili ücretlerin kredi kartından veya banka hesabından peşin tahsilatını takiben, müşterinin servislerini kullanıma açar ve müşteriyi bilgilendirir.

4-)Müşteri, TS3.gen.tr teamspeak3 servisleri ile ilgili kullanım ücretlerini ve ilgili vergileri (kullanılan servis içeriğine bağlı olarak) ödemeyi kabul eder. Ücretler, her kullanım dönemi başında peşin olarak tahsil edilecektir.

5-)Ödeme yapıldıktan sonra müşteri siparişini verip ödemesini tamamlandıktan minimum 30 dakika maksimum 24 saat içinde ürün teslimatı yapma hakkı bulunmaktadır.

6-)TS3.gen.tr Sağladığı tüm hizmetlerinde müşteriler düzenli olarak en az 1 kere yedeklemek mecburiyetindedir. Olası bir veri kaybından TS3.gen.tr en fazla müşterinin en son alınmış yedeğinin kopyasını göndererek geri dönüştürmekle sorumlu tutulabilir.Yedekleme işlemi müşteri sorumluluğunda olup alınan her yedekleme sonunda bir önceki alınan yedek silinir.

7-)Ödeme Sorunu: Müşteri fatura tarihinin bitmesinin ardından ödeme yapmaması halinde veya geçerli bir bildirim yapılmaması halinde tek taraflı hizmet durdurulur.

8-)TeamSpeak3 hizmeti alan müşterilerimizin server ismine veya oda isimlerine başka firmanın ismini yazması yasaktır. Tespit edildiği taktirde TS3.GEN.TR Yetkilileri teamspeak3 hizmetini durdurma yetkisine sahiptir.

İADE SÖZLEŞMESI

Satışı tamamlanan hiçbir hizmetin geri iadesi söz konusu değildir. Satın alma işlemi nihaidir ve kullanıcı geri iade alma şansının olmayacağını bilmelidir.

GIZLILIK SÖZLEŞMESI

Tarafınızdan alınan kişisel bilgiler yalnızca siparişinizi tamamlamak için kullanılacaktır. Kişisel bilgileriniz satılmaz veya dağıtılmaz.

FİRMA BİLGİLERİ

Firma Adı : NexSOFT İnternet Hizmetleri


E-Posta : info@ts3.gen.tr


Telefon : x


Vergi Dairesi : Bayrampaşa VD.


Vergi Numarası : 2360811474